Hakkımızda

A&G FERFORJE,demir doğrama atölyesi ve Forfoje Tasarım amacıyla kurulmuştur. Yılların verdiği tecrübe ve birikimle her geçen gün daha da ilerlemiş, bilgi ve birikimiyle birbirinden farklı tasarımlar ve mükemmel çalışmalar yapmıştır.


Başlarda sadece demir doğrama işleri yaparken geçen zaman içerisinde profesyonel ekibimiz kendini br çok alanda dahada geliştirmiştir. Ferforje bina kapısı, ferforje bahçe kapısı, ferforje duvar üzeri korkuluk, ferforje merdiven korkuluğu, ferforje balkon korkuluğu işlerinde birçok başarılı iş yapmıştır. Ayrıca çelik çatı işleri, çelik konstrüksiyon, pergola, otomatik kepenk, garaj kapısı ve bungalov ev imalatı gibi işlerde deneyimli hale gelmiştir.


A&G FERFORJE; Lazer Kesim Bina Kapısı, Lazer Kesim Bahçe Kapısı, Lazer Kesim Dekoratif Ürünler, Lazer Kesim Tavan Kaplama, Lazer Kesim Balkon Korkuluğu, Lazer Kesim Pencere Korkuluğu, Lazer Kesim Duvar Üzeri Korkuluk, Lazer Kesim Merdiven Korkuluğu, Lazer   Kesim Bina Dış Kaplama işlerinde tecrübeli kadrosu ile çok kaliteli ve estetik tasarımlar ortaya çıkarıp, başarılı işlere imza atmıştır.


A&G FERFORJE Firması Olarak Önceliğimiz kaliteli malzeme ve Titiz işçilik ile siparişlerimizi tam vaktinde teslim etmek, %100 müşteri memnuniyeti sağlamaktır. 


Demiri Sanatla Buluşturan Firma A&G Ferforje.


Adres: Değirmendere Mahallesi Demirkırlar Sanayi Sitesi No:11, 61030 Ortahisar/Trabzon

Telefon: 0561 611 46 60

Yorum Yaz